Yazılarınızı Sesli Sunuma Çevirin

Slidetalk.net :Powerpoint sunumlarınızı,slaytlarınızı ve düzenlediğiniz tanıtım sayfalarınızı,eğitim içeriklerinizi,iş sunumlarınızı ve reklam kampanyalarınızı pahalı ve zaman alıcı ses kayıtlarına gereksinim duymadan sesli sunumlar hazırlamanızı sağlayan bir web aracıdır.
Yüksek kaliteli ve çok dilli tekx-to-spech teknolojisi kullanılarak 70’den fazla dil seçeneği ile seslendirme yapmanıza ve hazırladığınız sunumlarınızı youtube.com üzerinde barındırılan kanalınızda otomatik olarak yayınlamanıza olanak tanıyor.
Makalelerinizi,fotoğraflarınızı,etkinliklerinizi verilen şablona yükleyerek yüksek kaliteli seslendirme ile çok farklı seçeneklerde sunumlar hazırlayabilirsiniz.İsterseniz düzenlediğiniz video kayıtlı sesli sunumlarınıza Ücretsiz Fon Müzikleri ekleyebilirsiniz.
Öğretmenler ve eğitim içerikleri hazırlayan öğrenciler için harika bir kaynak olan Slidetalk,eğitim ile ilgili sunum hazırlamada büyük yarar sağlayabilir.Hazırladıkları sesli ve görsel sunumları sınıf etkinliklerinde sosyal medya ağlarında ve bloglarında paylaşarak,farklılık yaratabilirler.
Videoyu izleyerek,Slidetalk ile neler yapabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edininiz.

Slidetalk üzerinde yazılı metinlerinizi sesli sunuma ve video görünümüne kazandırabilirsiniz.
Sesli sunumun nasıl yapıldığını izleyiniz.

Videoda görüldüğü gibi sunumu hazırlamak çok kolay.Sitenin ana sayfasında Create(Yaratmak) sekmesinden sunum oluşturma sayfasına geçiliyor.
Altta verilen resimde görüldüğü gibi sunum bilgileri giriliyor ve alt kısımda bulunan Slide Talk Oluştur butonuna tıklıyorsunuz.(Resmin üzerine tıklayarak orjinal boyutta izleyin)

Sayfanın devamında açılan bölümde düşünülen projeye uygun resimleri yüklüyorsunuz.Resim yükleme işlemi tamamlandıktan sonra resmin yanında açılan metin kutusuna etkinliğe uygun yazılı metin sözcüklerini yazıyorsunuz.İsterseniz sitenin müziklerinden arka fon şarkıları da ekleyebilirsiniz. Daha sonra ön izlemesini yaparak,ayarları tamamlıyorsunuz ve kaydet düğmesine tıklayarak,yayınlıyorsunuz.
Altta yayınlanan videoyu örnek olarak hazırladık.Videoyu izleyiniz.

Silidetalk hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinmek ve site hizmetlerinden yararlanmak için  buradan giriş yapınız ve inceleyiniz.

İçeriği beğendiniz mi?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.