WordPress Makalelerinizi Pazarlayın!

WordPress siteniz üzerinden para kazanmanız için farklı yöntemler bulunmaktadır.En çok kullanılan yöntem ise sidebar ve yazı içinde gösterilen Google/Adsense reklamlarıdır.Bunların dışında anket doldurma  gibi yöntemlerde bulunmaktadır.Ayrıca makalelerinizi satarak ya da ziyaretçilerinize içeriklerinizin belirli olanlarına sponsor sağlayabilirsiniz.
Siteniz WordPress portalında düzenlenmişse,makalelerinize para kazandırmak için farklı özelliklerde  eklentiler bulunmaktadır.Bu eklentileri deneyerek, makalelerinizi satabilir ve para kazanabilirsiniz.
Fraxion Payments Micropayments : Web sitenizde kısa öykülerinizi ve makalelerinizi satmakta kullanabileceğiniz kullanımı kolay bir eklentidir.Eklentiyi kullanabilmek için eklenti ana sayfasında üye olmanız gerekmektedir.üyelik sayfasından makalelerinizin fiyatını belirleyebilir ve takibini yapabilirsiniz.

Eklentinin kurulumu ve ayarları yapıldıktan sonra Yazı düzenleme sayfasında üstte görülen bölüm otomatik olarak oluşmaktadır.””Upload file” bağlantısına yazı içeriğinizi ekledikten sonra editör menü üzerinde bulunan fraxin butonunu yazıya ekleyin ve kaydedin

Yazınızın satış duyurusu yazı altında görüldüğü gibi çıkacaktır.
BitWall : Ste ziyaretçilerinize tweet üzerinden erişim kilidi sağlayarak içerik için bir paywall oluşturur.
tinypass
Tinypass :İçeriğinize erişimi  sağlayan basit bir eklentidir. Bir blog yazısı ya da bir site aboneliği olabilir. Eklenti 24 para birimini desteklemektedir.
cointent

CoinTent Başı Ödeme Madde
:İçeriklerinizi bireysel parçalar halinde pazarlamanızı sağlar.
PayPerPost
WooCommerce Başına Ödeme Mesaj :  Bu eklenti ile, WooCommerce üzerinden prim sayfaları veya mesaj erişimi satabilirsiniz.
Eklentileri kullanarak para kazanmanız mümkündür.Ancak,içeriklerinizin kaliteli ve uzun olması pazarlama için önemli bir trend olacaktır.faydalı olması dileğiyle…iyi kazançlar
[frax09alpha]

İçeriği beğendiniz mi?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.