Ücretsiz Office Online uygulamaları

Microsoft Office ürünlerini internet ortamında “Online” ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.Böylece bilgisayarınıza Office programı kurma sorununuzu da ortadan kaldırmış olursunuz. Office ürünlerini online ortamda ücretsiz kullanabilmeniz farklı bir kaç yöntem bulunmaktadır.Bu yöntemleri yazı içeriğini takip ederek inceleyebilir ve yöntemlerden size uygun olanı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu yöntemlerden birincisine buradan Office Online bağlantısıyla Microsoft Ofis Online Uygulamaları sayfasına giderek,ihtiyacınıza uygun Office ürününü belirledikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.[ads]

Size tek gereken bir tarayıcı. Başlamak için aşağıdaki kutucuklardan birini seçin.

Daha fazlasını görüntüle

İkinci yöntem olarak Office Online – Chrome Web Mağazası bağlantısına giderek Chrome tarayıcınıza Office Online yükleyebilirsiniz.
Chrome tarayıcınızda görülen Office logosuna tıkladığınızda yanda görülen resim örneğindeki gibi açılan pencerede “Yeni” sekmesinden istediğiniz Office ürününü seçerek projelerinizi yönetmeye başlayabilirsiniz.

Aynı pencere üzerinde “Açık” sekmesine giderek bilgisayarınızda veya OneDrive üzerinde bulunan bir dosyayı açarak online olarak düzenleyebilirsiniz.Düzenlediğiniz dosyayı bilgisayarınıza veya OneDrive üzerine kaydedebilirsiniz.Ofice Online ürünlerini kullanabilmeniz için bir Microsoft kaydınızın olmasında da yarar vardır.

Üçüncü yöntem olarak yine bir Chrome uzantısından yararlanabilirsiniz. Browser Nativa sitesi tarafından düzenlenen olan “Google Drive Viewer ile açGoogle Chrome için bir tarayıcı uzantısıdır.Uzantıyı kullanabilmek için ek bir uygulama sayfasını kullanmanız gerekmektedir.Uzantının nasıl çalıştığını görmek için buradan uygulama test sayfasına giderek inceleyiniz

Test sayfasında bulunan dosya seçeneklerinden tercihinize uygun olan dosyaya sağ-tık yaptığınızda dosya bilgisayarınıza indiriliyor.Açılan dosya üzerinde gerekli düzenlemeleri kolaylıkla yaparak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

İçeriği beğendiniz mi?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.