Sürükle-Bırak Sosyal İmleme Aracları

İnternet ortamında hızlı paylaşma seçenekleri sunan ve birbirinden ilginç özellikleriyle ilgi çeken Sosyal imleme araçları,bilginin kaybolmasını önlemeleri nedeniyle vaz geçilmez uygulamalardan olmuşlardır.

Bu yazımızda biraz daha farklı özellikleri bulunan Dragdis imleme aracını paylaşacağız.Çok hızlı büyüyen bir girişim ürünü olan Dragdis sitesine e-posta adresinizle kaydınızı yaptırabilir yada Facebook,Twitter yada Google hesaplarınızla kolayca giriş yapabilirsiniz. Google Chrome, Firefox ve Safari tarayıcı eklentilerinde oluşturacağınız katagori sayfalarınıza web’de görüp-beğendiğiniz içerikleri,resimlerri ve videoları Dragdis katagori sayfalarınıza sürükleyerek, ekleyebiliyorsunuz.Eklediğiniz web paylaşımlarını daha sonra inceleyebilir,sosyal medyada paylaşabilirsiniz.Chrome web mağazası uygulamasını da edinerek,çok daha esnek kullanabilirsiniz.
Uygulama için videoyu izleyiniz.

Daha fazla bilgi ve kayıt için buradan, Dragdis anasayfasına gidiniz.

Dosyaları sürükle-bırak-paylaş

Jumpshare-1246261


jumpshare.com
 dosyalarınızı kolay ve hızlı göndermenizi sağlayan ücretsiz bir servistir.

Üstelik kayıt olma şartı ve üyelik girişi şartı olmadığı için zaman kaybı yaşamadan dosyaları gönderebiliyorsunuz.

Dosyalarınızı açılan pencereye sürükle-bırak-gönder yaparak kolayca yükleyip,e-posta yada facebook,twitter,google+ başta olmak üzere,istediğiniz sosyal paylaşım ağlarına gönderebiliyorsunuz.

Çok geniş bir dosya portföyü bulundurması da diğer bir avantajıdır.

Her geçen gün genişleyen format ağında,şu anda 200′den fazla dosya türünü rahatlıkla yükleyip gönderebiliyorsunuz.http://jumpshare.com/file-formats

Servis ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak ve yararlanmak için,kısa bir tur yapmaya ne dersiniz.

https://jumpshare.com/
DuvarSunum hazırlanmasında ve paylaşımında farklı bir tarz sunan Mural.ly ile bireysel yada grup çalışmalarınızı kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Alt yapısı sürükle,bırak,paylaş tarzında hazırlanan Mural.ly
geniş bir dosya alanında (beyaz tahta)farklı dosyalarınızı,içeriklerinizi ve belgelerinizi istediğiniz gibi kurgulamanıza olanak tanıyor.

Mural.ly;Sürükle-Bırak-Paylaş

Mural.ly,görünüm olarak Pinterest‘i andırsa da farklı türden dosyaları kurgulamaya yaradığı için aynı zamanda bir dosya deposu olarak ta kullanılabilir.

Bireysel etkinliklerinizi ve sunumlarınızı hazırlarken yan panelden şekil ekleyebilir,çizimler yapabilirsiniz.Sayfa linkini arkadaşlarınıza bildirerek, grup etkinlikleri düzenleyebilirsiniz.

Mural.ly sisteminin nasıl çalıştığını anlatan videoyu izledikten sonra,site ana sayfasından  giriş yaparak,kullanımı kolay olan sistemi deneyebilirsiniz.

Mural.ly kullanım videosunu izleyin.

Mural.ly Design Fiction Workshop from Angeles Cortesi on Vimeo.

mural.ly/#/murals

İçeriği beğendiniz mi?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.