Programlarınızı Otomatik Güncelleyin

Bilgisayarda kullandığınız her programı güncelleme sorunu yaşıyor musunuz?Çözümü var…Bilgisayarı verimli kullanabilmek için onlarca programı indiriyoruz.Ancak, indirilen programların güncel tutulması da önemlidir.

İndirilen programlar belirli aralıklarla güncelleniyor ve yeni sürümleri yayınlanıyor.Her güncellemede bir önceki sürümün açıkları kapatılıyor yada yeni özellikler eklenerek,geliştiriliyor.

Bu gibi durumlarda yapılması gereken kullanılan programların yeni sürümleri çıktıkça güncellenmesidir.Fakat, tüm programları takip etmek ve yeni çıkan sürümleri eskileriyle değiştirerek güncellemeye çalışmak zahmetli ve zaman gerektiren bir işlemdir.

Bu nedenle de kullanıcılar genellikle eski sürüm iş görmez hale geldiğinde yeni sürüm arayışına girerler yada  tesadüfen karşılaşıldığında  programlar güncellenir.Programların yeni sürümlerini araştırma ve güncelleme sorununu tümden halledebileceğiniz bir program kullanarak bu külfetten kurtulabilirsiniz.[ads]

Patch My PC, bilgisayarları güncelleyen bir programdır.Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra açıyorsunuz.Açılan sayfada bilgisayarınızda barındırılan tüm programların bir listesini görüyorsunuz.Bu listede Yeşil renkli olan programlar güncel olanlardır.Kırmızı renkli olan programlarsa,güncelliğini yitirmiş olanlardır.Bilgisayarda bulunması gereken ancak yüklü olmayanlar ise Siyah renklidir.

Patch My PC ile kurulabilir birçok isteğe bağlı güncelleştirmeleri vardır. İsteğe bağlı güncelleştirmeler isteğe bağlı yazılım panelinde onay kutusunu işaretleyerek kurulabilir.

Programı bilgisayarınıza indirmek için tıklayın.

Bilgisayar programlarını otomatik olarak güncel tutmak için kullanabileceğiniz bir diğer yazılım aracı Kaspersky Software Updater ile herhangi bir PC  üzerinde ücretsiz olarak kullandığınız programlarınızı güvenli şekilde kolayca güncelleme yapma olanağı elde ediyorsunuz. Kaspersky Software Updater ile güncelleme  işlemi başlatmak için  uygulamayı bilgisayarınıza bağlantı üzerinden indirin ve yükleyin. Kurulumdan sonra açılan pencerede tam arama ve hızlı arama biçiminde iki seçenek sunuluyor. Run scan now(tam arama) seçeneğini seçin Finish butonuna basın.Tarama işlemi tamamlandıktan sonra açılacak sekmelerde yönlendirmelere uygun olarak güncelleme işlemini tamamlayın.