PDF dosyalarını farklı biçimlere dönüştürün.

Öğretmenlerin etkinlik düzenlemeleri sırasında farklı formatlardaki dosyaları kolayca dönüştürmelerini sağlayan bir uygulama paylaşalım.

Her geçen gün hızla gelişen bilgisayar teknolojisi ile dosya dönüştürme araçlarına ulaşmakve dosyaları istenilen formatlara dönüştürmek çok kolay bir işlem haline dönüştü.
Format dönüştürücü programlar ve online dönüştürü sağlayan siteler veya araçlar bol miktarda ve kolayca bulunabilmektedir.Ancak;uygun programı arayıp,bilgisayara kurmak yada online dönüştürme yapan sitelerden sonuç almak bazen uzun zaman gerektirebiliyor.
cometdocs_-kayitBu yazımızda popüler dönüştürü  Cometdocs uygulamalarıylala farklı formatlardaki  dosyaların kolayca nasıl dönüştürüleceğini paylaşalım., Desteklenen dönüşüm çeşidi oldukça çok ve etkileyicidir.Desteklenen dönüşüm türlerine buradan bakınız. Desktop uygulaması ücretsiz olarak sağlanmakta ve kısayol menüsünden diğer biçimlere dönüşüm yolu bulunmaktadır..
Bu aracı kullanmak için gereken tek şart bilgisayarın Internet’e bağlı  olmasıdır. Uygulamayı kullanabilmeniz için Cometdocs web sitesinde kendi adınıza bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Kayıt için buradan site ana sayfasına gidiniz..Açılan sayfada kayıt bilgilerinizi düzenleyiniz. Kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra

cometdocs1
http://www.cometdocs.com/desktopApp tıklayınız ve programı masa üstüne indirerek kurunuz.Programı kurduktan sonra düzenlemek istediğiniz belgenin üzerine mausunuzu getirin ve sağ menüsüne tıklayın.
cometdocs2
Yeni açılan pencerede dönüştürme yapacağınız birimi seçin .Seçim yapıldıktan sonra,Cometdocs birkaç dakika içinde otomatik dönüştürmeyi tamamlayacaktır.
cometdocs4_4
Dönüşüm tamamlandıktan sonra üstte görüldüğü gibi dönüşen ve dönüştürülen dosyalar masaüstünüzde gösteriliyor. Aynı zamanda kayıt e-postanızda da bir kopyası daha hazır bekletiliyor. Ayrıca sitenin kendi bünyesinde de üstte anlatılan dönüşümleri yapabiliyorsunuz. Kurulum ve kullanım sırasında rahat hareket etmek için sitenin Yardım sayfasını kullanın.
www.cometdocs.com
Pdf dosyası oluşturma ve farklı formatlardaki dosyaları dönüştürmek isterseniz buradan ilgili yazımızı inceleyiniz.

İçeriği beğendiniz mi?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.