Müzik Deneyiminizi Geliştirin

Müzisyenlerin ve müzikseverlerin hiçbir bilgiye gereksinim duymadan kendi bestelerini ve müzik kliplerini oluşturmaları için harika bir ortam sunan bu yeni oluşumu deneyerek,müzik deneyiminizi geliştirebilirsiniz

 

MİKSART İST

2017 yaz aylarında bir fikir olarak ortaya çıkan müzik platform, Yapımcı/Yönetmen Cenk KAPTAN ve Müzisyen/Aranjör Osman Yasin SOYÖZ tarafından geliştirildi ve kısa süre önce BETA yayın olarak Web ortamında yayınlanmaya başlandı.

İnternet ortamında beş farklı ülkede eş zamanlı olarak Beta yayına başlayan sitenin yetkilileri; “Yeni fikirlere açık olduklarını,izleyicilerin istek ve önerileri doğrultusunda projeyi daha da ileri seviyelere taşıyacaklarını” belirtiyorlar.

Herhangi bir müzik deneyiminiz olmasa bile….

                 
Kendi yazdığınız şarkı sözlerinize besteler yapabilir, şarkılarınıza klipler oluşturabilirsiniz. Kliplerinizi Sosyal Medya ağlarınızda dostlarınızla ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
  Farklı bir müzik deneyimi arayanlar için kullanması kolay bir arayüze sahip olan platformda hem eğlenebilir hem de kliplerinizi kolayca oluşturabilirsiniz.
Yapmanız gereken siteye girmek ve karıştırıcıyı kullanarak, profesyonel düzeyde müziklerinizi düzenlemektir.

Müzik Düzenlemesini nasıl yapacaksınız?

Siteye giriş yaptıktan sonra kaydırıcı aşağıya doğru indirin

ŞARKI SEÇİMİNE GİT ” üzerine tıkladığınızda karıştırıcı üzerinde barındırılan Song Details kayıtlarına ulaşacaksınız

Şu anda sitede karıştırmaya hazır dört adet Song Details kayıt bulunmaktadır.Yakın zamanda bir tane daha eklenme hazırlıkları devam etmektedir. Song kayıtlarından herhangi birisini açtığınızda müzikleri karıştırma seçenekleri karşınıza gelecek.
Site yöneticileri ilk etapta 10 videoyu yayına hazırlamaya çalıştıklarını belirterek, ilerleyen zaman içinde daha fazla enstrümanı da proje kapsamına katacaklarını ve farklı uygulamalarla bu alanda da çığır açacaklarını belirtiyorlar.

Seçenekler bölümünün sol tarafında deneme amaçlı etkinlikler yaparak,çeşitli varyasyonları kullanabilirsiniz.Böylece karıştırıcının özelliklerini ve çalışma yöntemlerini daha iyi anlayabilirsiniz.Bu bölümde karıştırıcıyı sonsuz döngüde kullanabiliyorsunuz.Ancak, yaptığınız uygulamaları kaydedemiyorsunuz.

Sağ taraftaki seçenekte ise farklı enstrümanlarla yaptığınız çalışmaları “REC” düğmesine basarak, 4 dakikalık bir zaman süresinde kaydedebilirsiniz.

Karıştırıcı ile kayıt esnasında oluşturacağınız düzenlemeler tamamen sizin ön görünüze ve müziksel yeteneğiniz ölçüsünde verimli olacaktır.

Mixart.ist
Platformunu geliştirmek için farklı sanat dallarından onlarca sanatçı dayanışma içinde bir araya geldiler. Tüm bilgi ve deneyimlerini aktararak, bu alanda görülen bir boşluğu doldurmaya çalışıyorlar. Müzikseverlere böylesine güzel bir ortamda müzik yapma olanağı tanıdıkları için emeği geçen herkesi kutluyoruz.

Mixart’ın kullanım videosunu izleyin

Daha fazla bilgi ve kullanım için siteye gidin.
mixsart.ist

İçeriği beğendiniz mi?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.