Microsoft Word’ü Ücretsiz Kullanın

Microsoft Office ile ilgili olarak kullanıcıların genel yanılgısı bulunmaktadır.Yeni alınan Windows İşletim Sistemi kurulu bir bilgisayar yada tablette Microsoft Office programının kurulu olarak geldiğinin düşünülmesi yaygın bir yanlış anlamanın sonucudur.Ne yazık ki durum bunun tam tersidir ve MS Office ücretlidir.

Ancak,Office dosyalarını bedelsiz olarak kullanmanız için bir takım olanaklarda bulunmaktadır. Bu olanakların neler olduğunu ve yasal olarak,nasıl kullanacağını yazımızın içeriğini takip ederek, öğrenebilirsiniz.

İlgili konu : Ücretsiz Office Online uygulamaları

Microsoft,şu anda kullanıcılarının mobil uygulamaları Windows,Android ve İOS gibi çok farklı cihazlarda ücretsiz olarak,indirilmesine olanak tanıyor.

Windows Pc kullanıcıları MS word’ü ücretsiz edinmek için buradan Windows Mağazası – MS Word bağlantısını tıklayarak,işleme başlayabilirler.

Açılan sayfanın üst kısmında bulunan pencerede “Mağaza adlı uygulamayı aç” butonuna tıkladığınızda, bilgisayarınızdaki”Mağaza” uygulamasına yönlendirileceksiniz.

Açılan pencerede “Al” butonuna tıklayarak,uygulamayı Windows mağazanıza yükleyin.

Kurulum tamamlandıktan sonra “Başlat” butonuna basın.Microsoft hesabınızda oturum açın ve uygulamayı kullanmaya başlayın

Aşağıdaki bağlantıları kullanarak,Office uygulamalarını Windows 10,İOS ve Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Windows:

MS Word , MS Excel , MS Powerpoint

IOS:

App Store – MS Word , App Store – MS Excel , App Store – MS Powerpoint

Android:

Play Store – MS Word , Play Store – MS Excel , Play Store – MS Powerpoint

Üstte bulunan bağlantılar,herhangi bir Windows 10 cihazında ücretsiz olarak kullanılıyor olsa da,tüm işlevler için tam bir erişim hakkına sahip değildirler.Örneğin: Bir Pc yada dizüstü bilgisayar kullanıcıysanız,yalnızca belgeleri açabilir ve bilgilere ulaşabilirsiniz.Belge oluşturmak ve oluşturduğunuz belgeleri düzenlemek için Office 365 aboneliğinizin olması gerekmektedir.

Eğer bir Microsoft hesabınız varsa Office 365’i ücretsiz deneyebilirsiniz.

İçeriği beğendiniz mi?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.