Klavuz çizgili Kağıtlar-El yazı Fontları

Öğretmen arkadaşlarımızın ve değerli öğrencilerimizin ders etkinliklerinde kullanabilecekleri klavuz çizgili kağıt çeşitlerinden bir kaç tane örnek PDF olarak düzenlenmiş ve aşağıda sunulmuştur.
Bu kağıtları bilgisayarınıza indirerek, Microsoft Word dosyasına dönüştürebilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken ilk iş,kağıdın sağ üst tarafında bulunan ok işaretine tıklayarak,sayfayı yeni sekmede açmak olmalıdır.Açılan Google drive sayfasının sağ üst köşesinde bulunan ok işaretine tıkladığınızda dosyayı Pdf dosyası olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Bilgisayarınızda Ofis 365 veya Ofis 2016 kuruluysa dosyayı kolaylıkla bir Microsoft Word dosyasına dönüştürebilir ve kağıtlar üzerinde düzenleme yaparak,çıktılar alabilirsiniz.
Pdf dosyalarını Word dosyasına çeviren program kullanmak isterseniz ücretsiz olarak indirmenize izin veren verypdf.com sitesini deneyebilirsiniz
Yada Online dönüştürme yapan sitelere aşağıdaki bağlantıları tıklayarak ulaşabilirsiniz.
freepdfconvert.com
pdfonline.com
Daha fazla kaynak bulmak ve denemek istersniz buradan Google Arama motoru bağlantısına giderek inceleme yapabilirsiniz

Daha fazla kağıt çeşidini denemek ve kullanmak için altta verilen bağlantıyı tıklayınız ve Google Drive üzerinden  rar dosyayı indirerek, dönüştürme işlemleriyle uğraşmadan iyi günlerde kullanınız.

2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılında eğik el yazısında bazı harflerin yazılışları değiştirilmiştir.Değiştirilen bu harfler ( D, L, S , Ş, T , r, f, s, ş) harfleridir. Harflerin yenilenmiş haliyle diğer harflerle birlikte düzenlenen yazı fontlerını bilgisayarınızda kullanmak üzere  buradan  indirebilirsiniz.Fontlar otomatik olarak yüklenmekte ancak, isteyen bilgisayar-C-windows-fontlar yoluyla bilgisayara ekleyebilir. Fontlar üstte verilen eğik el yazısı çalışma kağıtlarıyla uyumlu çalışmaktadır.

İçeriği beğendiniz mi?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.