İstenmeyen Programları Kolayca Kaldırın

MenuUninstaller, bilgisayarınıza indirdiğiniz bir programı beğenmediğinizde veya bir süre kullandıktan sonra kaldırmak istediğinizde,istenmeyen programlarınızı zahmetsizce ve kolayca kaldırmanıza olanak sağlayan basit bir web aracıdır.

İstenmeyen bir programı kaldırmak için Programlar- Denetim Masası-Program kaldır yöntemini kullanmadan basit ve ücretsiz olan bu araç sayesinde kolayca işlem yapabiliyoruz.

Yöntem ise oldukça basit.Programı bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra, mausunuzu kaldırmak istediğiniz programın simgesi üzerine program kısayolu üzerine getirerek,sağ tık yapıyorsunuz.Açılan pencerede Uninstal’i (kaldır)seçmenizi yeterlidir.Seçeneği tıkladığınız andan itibaren programın kendi kaldırıcı uygulaması işleme başlıyor ve programı kaldırıyor.

Programın lite sürümü ücretsizdir ve kurulum aşamasında adınızı ve e-posta adresinizi talep etmemektedir.Ek olarak,birden fazla programıda kaldırmanıza olanak sağlamaktadır.

Daha profesyonel kullanımlar için ücretli sürümleri de bulunmaktadır.

MenuUninstal,sağ tuş menüsüyle program kaldırmada çok sık olmasa da nadiren başarısız olabiliyor.Bu durumda bile programı kaldır ekranını sizin için açarak,yinede zaman kazanmanızı sağlıyor.

İndirin: MenuUninstaller

Revo Uninstaller

Uzun süre kullandığınız bilgisayarınızın sabit diskinde kullanılmayan programları kaldırmanız ve başlat menüsündeki gereksiz girdileri temizlemeniz bilgisayarınızın yükünü hafifletir ve kullanımını kolaylaştırır.

Revo Uninstaller,  istenmeyen programlarınızı kolaylıkla kaldırmanızda yardımcı bir araçtır.Bir dosya parçalayıcı geri dönüşümsüz dosyaları silmek için kullanılabilir. Windows ‘programlarına kolay erişim sağlar. İnternet izlerini kaldırır ve  PC temizlemeyi tamamlar.

Bağlantıya tıklayın Revo Uninstaller 

İçeriği beğendiniz mi?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.