Etkinliklerinizi Beyaz Tahta’da Paylaşın

Öğretmenlerin ve öğrencilerin birlikte kullanabilecekleri,etkinlikleri ve eğlenceli oyunları paylaşabilecekleri bir uygulama alanı olan beyaz tahta etkinliğini denemelisiniz.
Hiç bir eklenti ve kurulum gerektirmeyen, üyelik istemeyen , eğlenirken düşüncelerinizi ve projelerinizi rahatça uygulayabileceğiniz bir beyaz tahta uygulaması öneriyoruz.
Resim yapma-boyama,değişik yazı stilleri geliştirme,görsel resimler üzerinde çalışmalar yapma…daha bir çok özellik…
Arkadaşlarınızla yada öğrencilerinizle birlikte yada internetten farklı mekanlarda etkinliklerinizi paylaşabileceğiniz olanakları sağlayan Twiddla,ekip çalışması da yapmanıza da imkan tanıyor. Farklı mekanlardaki arkadaşlarınızla etkinlik paylaşmak çok kolay ve çko eğlenceli…Tek yapmanız gereken,site ana sayfasına giriş yaptıktan sonra,sağ tarafta açılan penceredeki linki arkadaşınıza göndermek..
Haydi!… Ne duruyorsunuz. Hemen deneyin.
Grup çalışmaları için GO-Start a new meeting (tarayıcı düğmeleri al)  butonuna basmanız ve ekranın sağ tarafındaki linki arkadaşlarınızla paylaşmanız yeterli..

Öğrencilerinizle veya arkadaşlarınızla oluşturacağınız grup çalışmalarında bir çok ortak özelliği kolayca kullanarak online paylaşım yapabilirsiniz.
Uygulamaları çok rahat kullanabileceğiniz bir arayüzü bulunan Twiddla sayfasında, ekranın üst bölümünde bulunan araç tablosu bir çok özelliği barındırmaktadır.Yapmanız gereken bu araç çubuğunda bulunan erişim tablolarını açmak ve kullanmaktır.

Beyaz Tahta : Çizim ve yazma paylaşımları yapmanızda kullanabileceğiiz bir arayüz sunuyor.
İnternet Sayfası: paylaşmak istediğniz bir sitenin linkini girerek,site üzerinde bulunan tüm uygulamaları (video,resim,oyun,içerik yazısı vb.) paylaşabiliyorsunuz.
Belge ve görüntü : Bilgisayarınızda barındırılan tüm dosyalara ulaşarak,gruplarınızla ortak çalışma yapabilirsiniz.
Sitenin özelliklerinden üye olarak yararlanabileceğiniz gibi, doğrudan ve ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Özel çalışmalarınız için ise;üyelik gerektiriyor.Daha profesyonel ve farklı özellikleri kullanmak için ücretli versiyonunu da tercih edebilirsiniz.
Örnek çalışma yapabileceğiniz beyaz tahta için widget’i tıklatın
Twiddle this page!
Siteye ulaşmak için link: Twiddla.com

İçeriği beğendiniz mi?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: