Esnek paylaşım duvarları oluşturun

Wallwisher ; kullanıcıların boş bir zemin üzerinde içerik paylaşmalarını sağlayan bir web uygulamasıdır.

Kullanım açısından farklı fikirlere ve kullanım özelliklerine açık olarak verilen duvar sayfası,tamamen  kullanıcının insiyatifinde olduğu için, farklı kullanım alanları için geliştirilebilir.Genel olarak,yazı içeriği,slayt ve video etkinlikleri,müzik listeleri,foto albümler,duyurular,paylaşım notları gibi etkinlikleri paylaşabiliyorsunuz.Ancak bu uygulamaları dilediğinizce geliştirebilirsiniz.
Örnekler verecek olursak;
İsteğinize bağlı olarak,sadece müzik listeleri yada video listeleri paylaşabilirsiniz.Yada sitenizdeki yazıların içeriklerini paylaşabilirsiniz.
İsterseniz,arkadaşlarınızla buluşma noktası oluşturarak,haberleşme notlarından oluşan bir duvar yapabilir yada aklınıza bir fikir geldiğinde,ziyaretçilerinizle paylaşabilir ve konu ile ilgili düşüncelerini öğrenebilirsiniz.
Anketler oluşturarak,gündem veya kişisel konularda kamuoyu yaratabilirsiniz.
Öğretmenler,bir sınıf duvarı oluşturarak,öğrencileri  ve ebeveynleriyle okul saatleri dışında da paylaşımlar yapabilirler.Ders içeriklerini ve ödev dökümanlarını yayınlayabilirler. Okul ve sınıf duyurularını paylaşabilirler.Kısacası, amaca yönelik çok farklı yöntemler ilave edilebilir.
Proje çalışmalarında takım uygulamalarınızı paylaşabilirsiniz.Kullanımı ve paylaşımı çok kolay ve hoş olan bu duvar paylaşımını denemelisiniz.
Örnek olarak hazırlanan duvara göz atarak,fikir edinebilirsiniz.
http://legacy.wallwisher.com/wall/lz2qirryqd
Uygulamayı kullanmak için  site adresi:
http://wallwisher.com/
http://tr.padlet.com/features
http://tr.padlet.com/gallery
Chrome App
WordPress Plugin